PRIVAATSUSPOLIITIKA

Kui sirvite laenud247.com veebilehte, võime teilt küsida isiklikke andmeid: nime, aadressi, telefoninumbrit ja e-maili aadressi. Selliste isiklike andmete küsimine on vajalik teie isiku tuvastamiseks kui külastate meie veebilehte, samuti registreerimisprotsessi, sisse logimise ning kaebuste esitamise edukaks läbiviimiseks.

Me ei avalikusta oma klientide isiklikke andmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud seadusest tulenevate kohustuste tõttu, samuti ei avalikusta me enda klientide isiklikke andmeid mitte ühelegi kolmandale osapoolele, ilma selleks kliendi käest eelnevalt luba küsimata. Kliendil on õigus muuta enda kontole sisestatud andmeid igal soovitud ajal, sealhulgas on kliendil ka õigus enda konto sulgeda. laenud247.com on omalt poolt proovinud teha kõik, et meie veebilehe kasutus oleks võimalikult turvaline, seega palume kindlasti läbida e-maili kinnitamisprotsess lingi teel, mis teile saadetakse.

Üldjuhul ei pea te kartma, et teie delikaatsed isikuandmed oleksid kolmandatele osapooltele kättesaadavad ajal, mil külastate veebilehte. Juhul kui laenud247.com veebilehel esineb turvariske, anname sellest teile teada ning püüame esinevate probleemidega tegeleda esimesel võimalusel. Küberrünnaku korral ei saa me anda teile täielikku garantiid, et teie isikuandmed ei jõua kolmandate isikute kasutusse aga me teeme omalt poolt kõik, et selliste olukordade tekkimist vältida/piirata.

Veebilehe andmekasutus ja küpsised

Kui sirvite laenud247.com veebilehte, võime teie arvutisse Interneti teel saata ühe või mitu väikest faili, mis on tuntud nime all Küpsised. Küpsised sisaldavad informatsiooni, mis võimaldab meil tuvastada teie poolt kasutatava arvuti ja annab meile teada teatud aspektidest, kuidas meie veebilehe kasutate. Suure tõenäosusega aktsepteerib teie brauser Küpsised automaatselt aga saate selleks enda brauseri ka teistmoodi seadistada ning Küpsiseid on võimalik, teie soovi korral, teie arvutist kustutada. Meie veebileht töötab ka ilma küpsisteta.