YesCredit

Mine saidile
YesCedit pakub paindlikke ning soodsaid tagatiseta kiirlaene. Kaubamärk kuulub ettevõttele Finance Group OÜ ning on tegev finantsteenuste valdkonnas juba aastast 2007. Laenutoodetest on saadaval nii kiirlaen kui tarbimislaen, mis on mõeldud väiksemate ostude finantseerimiseks. Laenusid on võimalik taotleda interneti teel 7 päeva nädalas, taotlusi vaadatakse läbi kontori lahtioleku aegadel.

Tingimused kiirlaenu saamiseks:

  1. Taotleja peab olema kantud Eesti Rahvastikuregistrisse ning olema vähemalt 20 aastane;
  2. Taotleja peab olema tagasi maksnud eelnevalt laenuandjalt võetud laenud;
  3. Taotlejal peab olema isiklik mobiiltelefoni number ning e-maili aadress;
  4. Kui taotleja on uus klient peab ta läbima isikutuvastuse protsessi nii nagu seda näeb ette laenuandja;
  5. Taotlejal ei tohi olla makseraskusi ega aktiivseid maksehäireid.
Laenutaotluse täitmine on lihtne ning kiire protsess, seda saab teha yescredit.ee kodulehel. Kiirlaenu väljastatakse 50€-1000€, intressimäär oleneb laenatud summast ning tähtajast, maksimaalne intress on kuni 0.250% päevas. Uutele klientidele väljastatakse esimene kiirlaen fikseeritud intressiga 1€ ning summas kuni 300€. Tagasimakse perioodi pikkus on olenevalt kliendi soovile: 15, 30,60 või 90 päeva. Isikutuvastus on võimalik läbida ka kodust lahkumata  kasutades selleks mobiili ID või ID-kaarti, kui sellist võimalust pole tuleb pöörduda lähimasse Eesti Posti esindusse. Yescredit täishüvede tarbimiseks peab laenutaotleja olema püsiklient ning vähemalt 24 aastat vana.
Positiivse laenuotsuse korral kantakse laenusumma kliendi isiklikule arveldusarvele, Swedbank kasutajad saavad laenu kätte 15 minutiga, teiste pankade kliendid kuni paari tunniga. Kui uued kliendid saavad laenu taotleda vaid interneti teel, siis püsiklientidel on võimalik seda teha ka sms-ga. Kui pole soovi ise laenuteenuseid tarbida saab liituda partnerprogrammiga, mis seisneb yescredit.ee lingi kaasamisest enda veebilehele, blogisse või uudiskirja. Iga kliendi pealt, kes teie veebilehe lingi kaudu otsustab laenu võtta saate tasutud. Partnerprogrammiga liitumine on tasuta ning võimaldab kasutada kõiki yescredit poolt väljatöötatud reklaammaterjale. Öelge “Yes“ lisarahale, ilma ise reaalselt laenu võtmata.

YesCredit Internetis

Intress: 0% päevas
Kogus: 50 - 1 000
Periood: 15 - 90 päevani
Arvustus: 15 minutit
Saamismeetod:

YesCredit hinne

4.3
2
Lihtsustatud taotlemine:
4
Vaidluste tase:
4
Laenutingimuste läbipaistvus:
4
Pikendamise tingimused:
5
Teenuse kvaliteet:
4.5
Tugi:
4
Kontaktid
Telefon: 6 027 095
Esmaspäev - Reede: 8:00 - 22:00
Laupäev: 10:00 - 18:00
Pühapäev: Vaba päev

YesCredit arvustused

Täida avaldus