TF Bank on Rootsi äriühing, mis ilmus finantsvaldkonnas aastal 1987 ning nüüd tegutseb Eestis, Skandinaavias ja Poolas. Ettevõte tegevus on suunatud sellele, et leida iga kliendi jaoks parema lahenduse. Mõistlikud, jõukohased laenutingimused on alati olnud tähtsamateks mõjuriteks panga ärimudelis. 

Tingimused kiirlaenu saamiseks:

  • Taotleja peab olema vähemalt 22-aastane;
  • Taotleja peab edastama õigeid andmeid enda kohta ning teatama enda kontaktandmete muutumisest;
  • Taotlejal peab olema alaline elukoht Eestis;
  • Taotlejal peab olema stabiilne, ametlik sissetulek (palk, pension). On vajalik kontoväljavõte viimase 6 kuu kohta.;
  • Taotlejal pole lubatud maksehäired registris.
Laenuotsus tugineb põhjalikule krediidianalüüsile. Ettevõte ei hakka andma laenuks raha, kui arvab, et klient ei suuda seda tagasi maksta. Pangal on konservatiivne kasvustrateegia. Uued kliendid saavad taotleda esialgu ainult väiksemat summat. Pärast laenuvõtja peab tõestama oma usaldusväärsust regulaarsete tagasimaksetega kindlal ajavahemikul. Ainult siis pank saab pakkuda suuremat laenu pikemaks perioodiks. 
TF Bank tagab läbipaistvad tingimused ning annab võimaluse oma kodulehel võrrelda erinevate krediidiasutuste pakkumisi. Laenu võib taotleda veebilehel, sel juhul lepingut on vaja digitaalselt allkirjastada. Vajadusel saadetakse leping posti teel, tagasisaatmisel on vajalik postkontoris isiku tuvastamine. Lepingusõlmimistasu 5% laenusummas, min 75€ ning see hind on üks madalamatest turul. Igakuine laenuhaldustasu on 2,90 €. Maksepuhkuse vajadusel te ei pea midagi maksma selle vormistamise eest. Laenu ennetähtaegsel tagastamisel (kogusummas või osade kaupa) ning tähtaja pikendamisel lisatasud samuti puuduvad. Pank annab laenu summas 500-8500 EUR perioodiga 12 kuni 84 kuud, intress alates 12,9% jäägilt. Laenu kogukulukuse määr on piirides 18,00% - 51,89%. Kodulehel võite leida laenukooli blogi, kus on olemas väga lihtsad ja kasulikud nõuanded finantsteemal (blogi uueneb igal esmaspäeval). 

TFbank Internetis

Intress: 0,02% päevas
Kogus: 500 - 10 000
Periood: 365 - 2 520 päevani
Arvustus: 10 minutit
Saamismeetod:

TFbank hinne

4.8
2
Lihtsustatud taotlemine:
5
Vaidluste tase:
4
Laenutingimuste läbipaistvus:
5
Pikendamise tingimused:
5
Teenuse kvaliteet:
5
Tugi:
5
Kontaktid
Telefon: 880 3210
Esmaspäev - Reede: 9:00 - 18:00
Laupäev: Vaba päev
Pühapäev: Vaba päev

TFbank arvustused

Täida avaldus