Sving krediidikonto on Credit24 kaubamärgi haldaja IPF Digital Estonia OÜ sõsartoode, mille näol on tegemist sisuliselt mobiilse krediidikontoga. See tähendab, et sulle avatakse krediidilimiit, mida saad igal hetkel kasutada ja taotleda üksnes oma mobiilseadmega.
Sving ei paku fikseeritud laenu. Selle asemel on võimalik taotleda krediidilimiiti, mis on põhimõtteliselt nagu virtuaalne krediitkaart.
Vastavalt su võimekusele avatakse krediidilimiit vahemikus 250€ – 3000€. Seda saad kasutada iga kell ning pead lihtsalt summa tagasi maksma 36 kuu jooksul.
Iga kord, kui oled kenasti summa tagasi maksnud, saad uuesti laenata ja seda üksnes oma mobiiltelefonis oleva Sving mobiilirakenduse abil. See tähendab, et sa ei pea pidevalt tegema tüütuid laenutaotluseid, vaid sul on pidevalt avatud krediidisumma – just nagu krediitkaardiga.
Esmalt pead tegema nende veebilehel taotluse. Õnneks on võimalik sisse logida nii oma ID-kaardi kui ka mõne pangalingiga (märtsi seisuga oli võimalik registreeruda nii LHV kui Danske pangalingiga). Pärast seda saad teha endale ülekandeid üksnes mobiiliäpi kaudu.
Põhimõtteliselt on Svingi krediidikonto nagu sularahaautomaat!
Äpp on kusjuures tasuta ning ka registreerumine on täiesti tasuta.

Sving Internetis

Intress: 0,08% päevas
Kogus: 250 - 3 000
Periood: 30 - 365 päevani
Arvustus: 15 minutit

Sving hinne

0
0
Lihtsustatud taotlemine:
0
Vaidluste tase:
0
Laenutingimuste läbipaistvus:
0
Pikendamise tingimused:
0
Teenuse kvaliteet:
0
Tugi:
0
Kontaktid
Telefon: 1887
Esmaspäev - Reede: 07:00 - 23:00
Laupäev: 08:00 - 23:00
Pühapäev: 08:00 - 23:00

Sving arvustused

Täida avaldus