Smsraha kaubamärk kuulub  Placet Group OÜ-le, firmale mis on tuntud piiramatute võimaluste poolest, mida nad oma klientidele pakuvad. Olgu selleks siis 7 erinevat võimalust info saamiseks ühendust võtta või erinevad tingimused laenu taotlemisel. Lisaks pakub smsraha boonus-raha süsteemi, mis töötab nii, et kui inimene kutsub oma sõpru/tuttavaid kliendiks hakkama ja nad seda teevad, saab ta iga registreeruja pealt raha.

Tingimused kiirlaenu saamiseks:

  1. Taotleja peab olema täisealine Eesti kodanik, kes omab stabiilset sissetulekut või muud tuluallikat ning on valmis seda vajadusel pangakonto väljavõttega tõendama;
  2. Taotlejal ei tohi olla maksehäireid;
  3. Taotleja peab esimese laenu väljastamiseks läbima isikutuvastuse laenuandja poolt sätestatud korras;
  4. Taotleja on kohustatud andma enda kohta asjakohast ning õiget infomatsiooni laenuavalduse täitmisel;
  5. Taotlejal ei tohi olla täitmata kohustusi laenuandja eest.
Laenuteenustest on esindatud kiirlaen, tarbimislaen, autolaen ning kinnisvaralaen. Mistahes laenu saamiseks on kohustus ennast eelnevalt kliendiks registreerida, alles siis on võimalik asuda laenutaotlus täitma. Kiirlaenu väljastatakse summas  50€-900€,  tagasimakse periood on 5-365 päeva ning makstav intress oleneb laenatud summast ning tagastamise tähtajast. Smsraha.ee poolt pakutav kiirlaen ei nõua tagatise olemasolu ja on alati lepingutasu vaba. Avaldust laenu saamiseks saab täita isegi Maxima kauplustes. Tarbimislaenu puhul on tegu madalama intressiga, lepingutasuta ning tagatiseta laenuga, mille summad jäävad vahemikku 500€-5000€ ning tagasimakse periood on 1 kuu kuni 5 aastat. Juhul kui inimesel on keeruline oma sissetulekut tõestada, siis saab laenu võtta ka auto tagatisel. Selleks peab oma auto sms raha kontoris hindamiseks ettenäitama, kui vajalikud eelnõuded laenu saamiseks on täidetud ning auto ümbervomistatud, laekub valitud laenusumma taotleja pangaarvele. Kinnisvara tagatisel laenu taotlemine on sarnane auto tagatisega laenule, kuid eeldab põhjaliku avalduse täitmist, lisatud peavad olema ka tagatiseks oleva vara pildid. Sellisel juhul on minimaalseks laenusummaks 1000€ ja maksimaalseks 80% kinnisvara väärtusest, tähtaeg kuni 15 aastat. Üldjuhul laekuvad  smsraha poolt väljastatud laenud laenutaotleja isiklikule pangakontole, kuid laenu on võimalik taotleda ka sularahas. Sellisel juhul tuleb pöörduda Omniva postkontorisse, mille esindused asuvad üle kogu Eesti ning on leitavad teenusepakkuja kodulehel. Kaasas peab olema isikut tõendav dokument.

SMSRaha Internetis

Intress: 0% päevas
Kogus: 100 - 1 000
Periood: 30 - 1 095 päevani
Arvustus: 15 minutit

SMSRaha hinne

3.7
2
Lihtsustatud taotlemine:
3.5
Vaidluste tase:
3.5
Laenutingimuste läbipaistvus:
3.5
Pikendamise tingimused:
4
Teenuse kvaliteet:
3.5
Tugi:
4
Kontaktid
Telefon: 5622 6976
Esmaspäev - Reede: 8:00 - 22:00
Laupäev: 10:00 - 20:00
Pühapäev: Vaba päev

SMSRaha arvustused

Täida avaldus