SMS Money

Mine saidile
SmsMoney on üks vanimaid kiirlaenu pakkujaid Eesti turul ning seda kaubamärki tunnevad peaaegu, et kõik, kes vähegi telekat vaatavad. Tegu on paindliku, pidevalt areneva laenuandjaga, kes pakub oma klientidele mitmekülgseid laenutooteid ning eeskujulikku klienditeenindust, viimast 5 erineval moel. Sms money nõustab oma kliente lauatelefoni, mobiiltelefoni, e-maili, chati ja Skype teel- nii palju erinevaid võimalusi info saamiseks ei paku just paljud Eesti turul tegelevad laenuandjad.

Tingimused kiirlaenu saamiseks:

  1. Taotleja on kohustatud edastama laenuandjale enda kohta korrektsed ning asjakohased andmed;
  2. Taotleja peab olema valmis laenuandjale enda sissetulekut vajalike dokumentidega tõendama;
  3. Taotleja peab omama isiklikku e-maili aadressi ning mobiiltelefoni numbrit, juhul kui laenuandja peaks tahtma temaga ühendust võtta.
  4. Taotleja peab esimese laenu vormistamiseks läbima isikutuvastuse laenuandja poolt ettenähtud korras;
  5. Taotleja peab olema vähemalt 18 aastane Eesti kodanik või elamisloa ning isikukoodiga alaline elanik.
Smsmoney.ee põhilisteks laenuteenusteks on kiirlaen, tarbimislaen, laen auto tagatisel ning laen kinnisvara tagatisel. Kiirlaenu pakutakse summas 50€-90€, laenutähtajaga 5-365 päevaks. Kampaania korras on esimene laen 50€-500€, perioodiks 5-30 päeva uuele kliendile 0% intressiga. Smsmoney.ee poolt pakutav tarbimislaen on 500€-5000€, laenu taotlemiseks peab olema 22 aastat vana ning esitama koos laenutaotlusega enda viimase 12 kuu pangaarve väljavõtte tõendamaks oma sissetulekut. Laen auto tagatisel eeldab, et inimene pandib oma auto laenusumma vastu. Eelduseks on, et auto kuulub laenuvõtjale ning pole vanem kui 13 aastat. Sellise laenu intress algab 2.5% kuus ning laenu tagasimakseperiood on kuni  5 aastat. Laen kinnisvara tagatisel näeb ette isikliku maja korteri, metsa, suvila vms pantimist soovitud laenusumma saamiseks, mis on kuni 80% panditava vara väärtusest. Minimaalne laenusumma on 1500€ ning lepingutasu 1.5% laenusummast Laenu taotlemisel on inimesel võimalik valida kuidas ta soovib oma laenu kätte saada, kas sularahas ehk siis rahakaardiga, mis on tasuline teenus või otse enda isiklikule arveldusarvele. Laenude taotlemine toimub üldjoones interneti teel, välja arvatud juhul kui tegu on tagatisega laenuga, mida tuleb hinnata. 

SMS Money Internetis

Intress: 0% päevas
Kogus: 50 - 900
Periood: 5 - 365 päevani
Arvustus: 30 minutit

SMS Money hinne

3.8
2
Lihtsustatud taotlemine:
3.5
Vaidluste tase:
3.5
Laenutingimuste läbipaistvus:
4
Pikendamise tingimused:
4
Teenuse kvaliteet:
4
Tugi:
4
Kontaktid
Telefon: 66 30 110
Esmaspäev - Reede: 8:00 - 22:00
Laupäev: 10:00 - 20:00
Pühapäev: Vaba päev

SMS Money arvustused

Täida avaldus