Enamik laenuandjaid pakub laenuteenustes paindlikust, kuid smslaen.ee on kliendi valikuvõimalused viinud täiesti uuele tasemele. Smslaen annab kliendile võimaluse kontrollida oma laenuga seonduvaid otsuseid: võimaluse jooksvat laenusummat suurendada, tagastada laen ennetähtaegselt ning kliendile soodsamalt ja vajadusel pikendada laenu tagasimakse tähtaega.

Tingimused kiirlaenu saamiseks:

  1. Taotleja peab olema vähemalt 18 aastane Eesti Vabariigi kodanik või elamisloaga elanik;
  2. Taotlejal ei tohi olla aktiivseid võlgnevusi;
  3. Taotleja peab esimese laenu vormistamiseks läbima isikutuvastuse protsessi selleks laenuandja poolt ettenähtud korras;
  4. Taotleja peab end registreerima teenusepakkuja lehel, selleks on vajalik juurdepääs internetile;
  5. Taotleja on kohustatud esitama enda kohta asjakohase ning õige informatsiooni täites laenuavaldust. Laenuandjal on õigus teha järelpärimisi.
Väljastatava laenu summad jäävad vahemikku 50€-2000€, laenutähtajaga  5 päeva kuni 2 aastat. Olenevalt laenusummast ja valitud tagasimakse tähtajast jääb intress vahemikku 0€- 0.399%. Uute klientide esimese laenu maksimaalseks summaks on kuni 500€, tagasimakse perioodiks kuni 12 kuud. Peale kõigi laenutingimuste ning avalduse täitmist peab laenusoovija läbima isikutuvastuse enda poolt valitud Eesti Posti esinduses (nimekiri esindustest on nähtav veebilehel). Jooksva laenusumma suurendamiseks tuleb sisse logida oma smslaen.ee kontole, seal on näha kui suure summa ulatuses on konkreetsel kliendil võimalik käesolevat laenu suurendada. Minimaalne laenu suurendamise summa on 50€. Kui kliendil on võimalik ning ta seda soovib, on võimalik laenu tagasi maksta enne maksegraafikus olevat tähtaega, sellega hoiab klient kokku intressidelt tasudes vaid nende päevade eest, mil raha oli tema kasutuses. Kui esimese laenu taotlemine on võimalik vaid interneti teel, siis püsikliendid saavad laenu saates õiges formaadis sms-i selleks ettenähtud lühinumbrile. Sõnumiga laenu taotlemine on tasuline. Laenuteenuse kasutamine on sama lihtne ning mugav ka mobiiltelefoniga. Eduka laenutaotluse korral kantakse laenusumma taotleja isiklikule pangaarvele. Üldjuhul võtab see toiming aega ligikaudu 15 minutit, kuid oleneb pankade töökiirusest.

SMS Laen Internetis

Intress: 0% päevas
Kogus: 50 - 2 000
Periood: 5 - 365 päevani
Arvustus: 30 minutit

SMS Laen hinne

4.5
2
Lihtsustatud taotlemine:
5
Vaidluste tase:
4
Laenutingimuste läbipaistvus:
4
Pikendamise tingimused:
4.5
Teenuse kvaliteet:
5
Tugi:
4.5
Kontaktid
Telefon: 644 0467
Esmaspäev - Reede: 9:00 - 21:00
Laupäev: Vaba päev
Pühapäev: Vaba päev

SMS Laen arvustused

Täida avaldus