Krediidipank Sihtlaen on Eesti pank, mis tegeleb finantsturul aastast 1992. Sihtlaen on üks tugevamatest laenupakkujatest Eestis, vaatamata oma väikesele suurusele. Pank saavutas endale usaldusväärsuse sellega, et ta hoolib kõikide klientide ootuste täitmisest ning võimalusel püüab neid ootusi ületada. 

Tingimused kiirlaenu saamiseks:

  • Taotlemiseks isiku minimaalne vanus peab olema 21 aastat (laenuperioodi lõppemisel vanus ei tohi ületada 75 aastat);
  • On nõutav Eesti kodakondsus või pikaajaline elamisluba;
  • Taotlejal peab olema stabiilne sissetulek (min. 280 EUR);
  • Taotlejal peab olema korrektne maksekäitumine.;
  • On vajalik kontoväljavõte viimase 6 kuu kõikide sissetulekute ja kohustuste kohta;
  • Pangakonto olemasolu ükskõik mis pangas.
Krediidipank Sihtlaen on mõeldud unistuste täitmisteks. Pank pakub remondi-,  auto-, haljastus-, tervise-, haridus- ja üürilaenu. Sihtotstarbed on piiratud ainult teie fantaasiaga, sellepärast võite julgelt esitada oma tohutut unistust, pank leiab teed, kuidas seda ellu viia. Sihtlaenu kodulehel on olemas hinnakiri kõikide võimalikude lisakuludega. Uurige hoolikalt, kas olete võimelised tagasimakseid sooritama. Professionaalne klienditeenindus püüab igal olukorral leida paindlikuma lahenduse teie jaoks. Tagasimaksega raskuste tekkimisel konsulteeritakse teid hea meelega. Krediidipank püüab klientidele alati vastu tulla, kuid on nõutav otsekohene klienditeeninduse informeerimine oma probleemide kohta.
Laenutingimused on alati olnud mõistlikud, sest pank suhtub iga kliendi soovi ja vajadusse lojaalselt ning peab lugu vastutustundlikust. Laenusumma sõltub kliendi sissetulekust ja maksevõimetest. On võimalik taotleda 300-7500 EUR fikseeritud intressiga vahemikus 14,9%-24,9% laenujäägilt. Lepingu sõlmimise eest on vaja maksta 2% laenusummast ning igakuine lepinguhaldustasu moodustab 0,9 EUR. Te võite laenu võtta 6 kuuks kuni 5 aastaks, sõltub teie olukorrast. Maksegraafiku põhimõte on selles, et igakuised osamaksed on jaotutud võrdselt kogu laenuperioodile.

Sihtlaen Internetis

Intress: 0,04% päevas
Kogus: 300 - 7 500
Periood: 180 - 1 800 päevani
Arvustus: 15 minutit
Saamismeetod:

Sihtlaen hinne

4.8
2
Lihtsustatud taotlemine:
5
Vaidluste tase:
5
Laenutingimuste läbipaistvus:
4
Pikendamise tingimused:
5
Teenuse kvaliteet:
5
Tugi:
5
Kontaktid
Telefon: +372 6690 906
Esmaspäev - Reede: 9:00 - 18:00
Laupäev: 10:00 - 14:00
Pühapäev: Vaba päev

Sihtlaen arvustused

Täida avaldus