Reisiraha tegutsemisperiood on enam kui kuus aastat. Ettevõte eesmärgiks on klientidele kõrgetasemelist teenindust ja parimaid teenuseid pakkuda. Iga kliendi taotlus vaadatakse läbi võttes vastu kliendi ootuseid, vajadusi ja finantsilisi võimalusi. Pakkumine koostakse reisiplaanile ja hindadele vastavalt. Reisiraha klientide ootustele ja võimalustele vastavad konkurentsivõimalised teenused ja pakkumised on alati hea tasemel. Taotluse läbivaatamine ja otsuse tegemine toimub kiiresti.

Tingimused laenu saamiseks: 

1. Taotleja peab olema vähemalt 18 aastat vana, Eesti Vabariigi kodanik või alalise elamisloa omanik.  2. Taotleja peab omama juurdepääsu internetile, ettevõte veebilehel enda registreerima ja laenuavaldust täitma. 3. Taotlejal peab olema hea krediidiajalugu (ilma võlgnevusteta).  4. Taotlejal peab olema kehtiv emaili aadress, isiklik pangakonto ja mobiiltelefoni number. 5. Taotluse esitamisel peab klient korrektseid andmeid esitama.
Reisiraha võimaldab puhkusele nõutavat summat saada. Kliendile tehakse pakkumine reisiplaani maksumusest või erisoovidest lähtudes. Ettevõte tasub summat kuni terve reisi maksumust. Kliendil on võimalik taotleda laenu summas 100-3000 eurot ja valida oma võimalustele vastavat tagasimakseplaani. Klienditeenindus toimub kell 9.00-17.00, kuid veebilehel võib taotlusvormi igal ajal (ööpäevaringselt) täita.  Laenu saamiseks tuleb kliendil taotlusvormi täita ja korrektseid andmeid esitada. Taotlus vaadatakse läbi, taotleja andmed kontrollitakse ning tehakse Krediidiinfo päring. Positiivse otsuse puhul kantakse rahasumma taotleja reisikorraldaja arvelduskontole. Summa laekub kiiresti: tavaliselt 15 minuti jooksul. Laenusumma maksmine alustakse pärast kliendi puhkusest tagasi saabumist. Kliendil on võimalik laenu summat ennetähtaegselt tagastada ja tulemusena laenu kasutamise tasu saab vähemaks.

Reisiraha Internetis

Intress: 0,03% päevas
Kogus: 100 - 3 000
Periood: 30 - 730 päevani
Arvustus: 10 minutit
Saamismeetod:

Reisiraha hinne

5
2
Lihtsustatud taotlemine:
5
Vaidluste tase:
5
Laenutingimuste läbipaistvus:
5
Pikendamise tingimused:
5
Teenuse kvaliteet:
5
Tugi:
5
Kontaktid
Telefon: +372 6 989 089
Esmaspäev - Reede: 9:00 - 17:00
Laupäev: Vaba päev
Pühapäev: Vaba päev

Reisiraha arvustused

Täida avaldus