Kaubamärk Monetti kuulub Norra aktsiaseltsile Folkia ning on Eestis krediidiasutusena tegutsenud alates aastast 2006. Tegu on Baltimaade turgudele spetsialiseerunud laenupakkujaga, kelle põhiteenuste hulka kuuluvad sms-laenud ning kiirlaenud.

Tingimused kiirlaenu saamiseks:

  1. Taotleja peab olema vähemalt 20 aastane Eesti kodanik või alaline elanik, kes omab stabiilset sissetulekut ning saab seda vajadusel ka tõestada;
  2. Taotleja peab omama Eesti teenusepakkuja mobiiltelefoni numbrit;
  3. Taotlejal ei tohi olla tugevaid sõltuvussuhteid alkoholi, narkootikumide ning hasartmängude suhtes;
  4. Taotlejal ei tohi olla makseraskusi ega maksehäireid Krediidiinfo registris;
  5. Taotleja on kohustatud esitama korrektsed andmed enda majandusliku olukorra ja muu info suhtes.
Laenuteenuste pakkuja Monetti eeliseks on arusaadavad laenutingimused ning selgepiirilised hinnad. Eriti mugavaks teeb nende laenuteenuste tarbimise võimalus teostada isikutuvastus kodust lahkumata, valides selleks kas mobiili ID või ID-kaardi põhise tuvastuse. Endiselt on võimalik enda identifitseerimiseks kasutada ka Eesti Posti kontoreid.  Laenu saamiseks Monettist peab inimene olema vähemalt 20 aastane, omama alalist elukohta Eestis, isiklikku pangaarvet, mobiiltelefoni numbrit, e-maili aadressi ning sissetulekut vähemalt 300€ kuus. Oluline on, et laenutaotlejal  puuduksid maksehäired vastasel juhul talle laenu ei väljastata. Esimese laenu taotlemiseks tuleb välja valida summa ning makseperiood, täita laenuavaldus ning see kinnitada, siis tuvastada enda isik ning oodata kuni ühendust võtab laenuandja, et selgitada tingimusi. Laenulepinu sõlmimine on ilma lepingutasuta. Intress laenu summalt jääb 0-0,252% juurde päevas.  Püsikliendid saavad laenu taotleda ka sms-i teel kasutades selleks monetti.ee veebilehel ettenäidatud formaati, millest tuleb laenu saamiseks rangelt kinni pidada. Kõik laenud väljastatakse laenutaotleja isiklikule pangakontole. Sõnumi teel võetud laenud laekuvad püsikliendi pangaarvele kõigest minutitega.

Monetti Internetis

Intress: 0,52% päevas
Kogus: 50 - 500
Periood: 14 - 30 päevani
Arvustus: 10 minutit
Saamismeetod:

Monetti hinne

4.3
2
Lihtsustatud taotlemine:
4.5
Vaidluste tase:
4
Laenutingimuste läbipaistvus:
4.5
Pikendamise tingimused:
4.5
Teenuse kvaliteet:
4
Tugi:
4.5
Kontaktid
Telefon: 6009766
Esmaspäev - Reede: 7:00 - 22:00
Laupäev: Vaba päev
Pühapäev: Vaba päev

Monetti arvustused

Täida avaldus