Kas pole mitte tore, kui ootamatutes olukordades on teil käepärast rahakott, kus on raha, mida saate igal ajal kasutada ilma, et peaksite tõsiselt muretsema,kust seda juurde saada.
Nüüd tähelepanu – selline rahakott on ka tegelikult olemas! See on 100% mobiilne ja raha saate sellest digitaalsest rahakotist kasutada mis tahes ajal ja kohas. Siinkohal ei pea te rahakotis olevaid rahalisi vahendeid täies ulatuses kasutama, võite kasutada vaid osa ja vastavalt teie enda vajadustele.Võite omada raha ka lihtsalt tagavaraks, ilma seda “rahakotist“ välja võtmata, siis ei tule teil kasutatud osa eest ka intressi maksta.

Krediidiliini eelised:

  •     Vabadus finantsotsuste tegemisel. Teie otsustate palju soovite igakuiselt tagasi maksta. Ainuke tingimus on, et summa ei tohi olla väiksem kui 10 eurot.
  •     Laenu paindlikkus. Olles kasutatud krediidi tagastanud, võite vabade vahendite ulatuses taotleda oma krediidisumma suurendamist.
  •     Vormistamise operatiivsus. Te ei pea ootama ei päevi ega ka isegi tunde, kuni teie avaldust läbi vaadatakse.
  •     Mugavad tagasimaksed. Tasuge kasutatud krediidisumma teie jaoks sobival moel.
  •     Lisatasude puudumine konto haldamise ja krediidi kasutamise eest.
  •     Õiglased intressimäärad.
  •     Võimalus esitada avaldus mobiiltelefoni kaudu.
Kuna kogu laenuprotsessi saab teha mugavalt mobiili kaudu, on Monefit hea valik neile, kellele meeldib tegutseda nutitelefoni kaudu. Kui hindad mugavust ja kiirust, on Monefit väga mõnus teenus.
Monefiti krediidiliin on eriti kasulik neile, kes ongi võib-olla harjunud krediitkaardi kasutamisega, kuid ei taha hoida rahakoti vahel lisakaarte. Monefit Estonia OÜ on oma teenuse muutnud nii kiireks ja tõhusaks kui võimalik, seega ei pea sa ootama päevi enne, kui raha kohale jõuab. Monefit on moodsa inimese laen!
Pea aga kindlasti meeles, et iga laenuga kaasneb reaalne kohustus – kuigi tegemist on paindliku laenuga, pead sa siiski kaaluma seda otsust korralikult! Tasu alati kuumakseid õigel ajal ning ära võta korraga kasutusele ülemäära suurt krediidilimiidi osa – nii saad nautida Monefiti teenust parimal viisil.

Monefit Internetis

Intress: 0% päevas
Kogus: 50 - 3 000
Periood: 30 - 365 päevani
Arvustus: 15 minutit

Monefit hinne

0
0
Lihtsustatud taotlemine:
0
Vaidluste tase:
0
Laenutingimuste läbipaistvus:
0
Pikendamise tingimused:
0
Teenuse kvaliteet:
0
Tugi:
0
Kontaktid
Telefon: 6 888 222
Esmaspäev - Reede: 09:00 - 21:00
Laupäev: 09:00 - 21:00
Pühapäev: 09:00 - 21:00

Monefit arvustused

Täida avaldus