Mogo on Eesti suurimatest autolaenuandjatest auto krediidi pakkuja. Ettevõte pakkub laenu võimalusi füüsilistele ja juriidilistele isikutele. Klientidele pakutakse erinevad võimalused ja pakkumised autosõidukite, mootorsõidukite jt. ostmiseks. Klienditeenindus toimub Mogo kontorites ja telefoni teel. Firma veebilihel võib leida kõik laenu maksumuse arvutamiseks ja summa taotlemiseks vajalik info. 

Tingimused laenu saamiseks: 

  1. Taotleja peab oma taotlust esitama veebilehe kaudu, telefoni teel, Mogo kontoris või koostööpartneri juures. 
  2. Mogo hinnatab sõiduki turuväärtust ja teeb kliendile sobivat pakkumist. 
  3. Klient saab lepingut kaugelt (internet teel) või Mogo kontoris sõlmida. 
  4. Taotleja peab olema vähemalt 18-aastane eesti kodanik või alaline elanik ja esitama oma dokumente (pass või isikutunnistus)
Ettevõte esindused asuvad Tallinnas, Pärnus, Narvas ja Tartus. Laenu saamiseks peab taotleja olema vähemalt 18-aastane eesti kodanik või alaline elanik. Taotlejal on võimalik taotleda summat alates 500 kuni 10000 euroni ning määrata tagasimaksmise perioodi kestust: kuni 72 kuud. Mogo annab laenu tagatisel või sõiduki ostmiseks. Kliendil on võimalik saada krediiti kuni 90% sõiduki turuväärtusest. Taotluse läbivaatamine ja sõiduki turuväärtuse hindamine on tasuta, kuid teenuste kasutamine toimub kehtivale hinnakirjale vastavalt. Mogo võimaldab kliendile mistahes margi ja mudeli sõidukit osta (auto, paat, traktor, mootorratas või motoroller jne). Sõiduk ei hoita tagatisena kinni. Nii klient saab seda kasutamist jätkata. Autoliising vormistakse ja laen antakse lihtsalt ja kiirelt. Pakkumine tehakse kliendile 30 minuti jooksul. Igakuise tagasimakse määr sõltub taotletudest rahasummast ja määratudest summa tagasimaksmise perioodist. Mogo võimaldab lepingut elektrooniliselt või kontoris sõlmida. Positiivse otsuse puhul laekub taotletud summa kliendile ühe päeva jooksul.  

Mogo Internetis

Intress: 0,03% päevas
Kogus: 500 - 10 000
Periood: 30 - 2 190 päevani
Arvustus: 30 minutit

Mogo hinne

4.9
2
Lihtsustatud taotlemine:
5
Vaidluste tase:
5
Laenutingimuste läbipaistvus:
5
Pikendamise tingimused:
4.5
Teenuse kvaliteet:
5
Tugi:
5
Kontaktid
Telefon: +372 6 888 200
Esmaspäev - Reede: 9:00 - 18:00
Laupäev: Vaba päev
Pühapäev: Vaba päev

Mogo arvustused

Täida avaldus