Väikelaenufirma laen.ee on tuntud oma laia laenutoodete valiku poolest. Juba nende moto “Laen igaks olukorraks“ näitab selgelt nende pühendumust katmaks kõiki võimalikke kliendi vajadusi. Valida saab kiirlaenu, tarbimislaenu, käenduslaenu, autolaenu ja kinnisvara laenu vahel. 

Tingimused kiirlaenu saamiseks:

  1. Taotleja peab olema vähemalt 18 aastane ning omama stabiilset sissetulekut, mida ta on valmis pangaväljavõttega tõendama;
  2. Taotlejal peab olema juurdepääs internetile, et laenuavaldust täita;
  3. Taotlejal ei tohi olla kehtivaid maksehäireid avalikes registrites;
  4. Taotleja peab esitama asjakohased andmed enda majandusliku olukorra kohta;
  5. Taotleja peab esimese laenu taotlemisel identifitseerima enda isiku selleks ettenähtud moel.
Laialt levinud kiirlaenu saab võtta 50€-900€ ulatuses, laenutähtajaga 5 päeva kuni 12 kuud. Uuele kliendile on esimene laen summas kuni 300€ 25 päevaks intressivaba. Tarbimislaen on loodud suuremate välja minekute katmiseks näiteks remondi tegemiseks, kodutehnika soetamiseks, reisimiseks või hariduse finantseerimiseks. Laenu on võimalik taotleda internetist,  laenu summad jäävad vahemikku 500€-5000€, puudub lepingutasu, intress laenusummalt on 20% aastas ning laenu väljastatakse kuni 60 kuuks. Tarbimislaenu saamiseks peab laenutaotleja olema vähemalt 22 aastat vana ja esitama viimase 12 kuu pangaväljavõtte oma sissetulekute kohta. Juhul kui eelpool mainitud laenusummad peaksid pisut väikseks jääma pakub laen.ee lisaks käenduslaenu, mille laenusummad on kuni 7500€ ning tagasimakse tähtaeg kuni 60 kuud. Käenduslaenu saamiseks peab laenusoovijal olema stabiilse sissetulekuga täisealine käendaja, kes on käendusega nõus. Laen.ee väljastab laenu ka auto tagatisel. Sellisel juhul ei tohi auto olla vanem kui 13 aastat ning maksta vähem kui 3000€ ning peab kuuluma laenajale. Suurimate laenusummadega paistab silma laen kinnisvara tagatisel, mille intress on kuni 15% aastas ning maksetähtaeg 15 aastat. Sellist laenu saab võtta summas kuni 80% kinnisvara väärtusest. Olenevalt laenutüübist ja summast on laenu võimalik saada kahel moel: kas laenaja isiklikule pangakontole või sularaha kaardina Eesti Posti esindustest, viimane teenus on tasuline ja selle eest maksab laenaja. 

Laen.ee Internetis

Intress: 0% päevas
Kogus: 50 - 900
Periood: 5 - 365 päevani
Arvustus: 30 minutit

Laen.ee hinne

4.2
2
Lihtsustatud taotlemine:
4
Vaidluste tase:
4.5
Laenutingimuste läbipaistvus:
4
Pikendamise tingimused:
4
Teenuse kvaliteet:
4
Tugi:
4.5
Kontaktid
Telefon: 66 30 110
Esmaspäev - Reede: 8:00 - 22:00
Laupäev: Vaba päev
Pühapäev: Vaba päev

Laen.ee arvustused

Täida avaldus