Kreditex Ühisraha

Mine saidile
Kreditex Ühisraha Portaal on inimestevahelise investeerimise ja otselaenamise platvorm, mida haldab Ühisraha OÜ.
Kreditex Ühisraha on uus ühisrahastusportaal, kus saavad kokku laenuvõtjad ja investorid. Enne portaali avamist tegid asjaosalised põhjaliku turuanalüüsi, mis näitas, et laenusoovijaid on arvestades Eesti väiksust väga palju. „Ma arvan, et laenusaajale on see hea uudis, kui tekib juurde uusi pakkujaid. See annab võimaluse erinevaid laenutooteid võrrelda ja leida enda jaoks sobiv,“ kommenteeris Ühisraha OÜ juhatuse liige Jekaterina Rozenštrauch.
Uue toote arendamine käis selle võrra lihtsamalt, et neil on peaaegu kümneaastane andmemahtude analüüsi kogemus. Oskus ja kogemus andmeid analüüsida annab aga ühisrahastusturul olulisi eeliseid, sest nii osatakse ka riske targemini hinnata.
Rozenštrauchi sõnul on portaali põhimõte järgmine: laenusaaja, kes soovib võtta laenu, esitab veebisaidil taotluse, ja nende asi on laenutaotlus ära hinnata, teha täielik taustakontroll ja määrata reiting. Seejärel tuleb investor, kes teeb reitingu järgi otsuse, eelistades kas üht või teist laenupakkumist. Reiting on kui ohutuli investorile, sest see näitab, kui suur on tõenäosus, et laenusaaja ka laenu tagastab. Samuti kujuneb reitingu järgi intressimäär.
Mudel on üles ehitatud selliselt, et ühte laenu saavad  finantseerida mitu investorit ja investeerida saab alates kümnest eurost. See teeb ühisrahastusse investeerimise jõukohaseks igaühele, kes tahab oma kapitali kasvatamisega algust teha, samuti võimaldab see investoritel riske hajutada. „Meie platvormi investeerimise eeliseks on võrdlemisi kõrge oodatav tulu. Lubame kuni 15 protsenti tootlust aastas, mis on meie laenuturul päris konkurentsivõimeline,“ märkis Rozenštrauch.

Kuidas saada Portaali kasutajaks?

Portaali kasutamiseks tuleb täita registreerimisankeet. Registreerimise viisiks on e-post koos parooliga. Juriidilist isikut saab Portaali kasutajaks registreerida juriidilise isiku seaduslik esindaja (juhatuse liige) või volitatud esindaja (volikirja alusel).

Laenusaaja eelised

  •     Tagatiseta laen kuni 5000€
  •     Laenusaamise protsess (alates taotlemisest kuni laenuraha laekumiseni arvelduskontole) summas kuni 2000€ - kodust väljumata.
  •     Raha ülekandmine arvelduskontole toimub 1 tööpäeva jooksul.
  •     Laenu võib tagastada ennetähtaegselt.
  •     Kliendil võib olla üheaegselt mitu laenulepingut (oleneb personaalselt arvestatud laenulimiidist).

Kes võib olla Laenusaaja?

Vähemalt 18-aastane teovõimeline füüsiline isik, kes on Eest Vabariigi kodanik või omab elamisluba Eestis või muu Euroopa Liidu kodanik või alaline elanik (juhul, kui Laenusaaja omab tähtajalist elamisluba, siis selle kehtivusaeg peab olema vähemalt sama pikk, kui laenulepingu periood).

Kreditex Ühisraha Internetis

Intress: 0% päevas
Kogus: 500 - 5 000
Periood: 180 - 1 800 päevani
Arvustus: 30 minutit
Saamismeetod:

Kreditex Ühisraha hinne

0
0
Lihtsustatud taotlemine:
0
Vaidluste tase:
0
Laenutingimuste läbipaistvus:
0
Pikendamise tingimused:
0
Teenuse kvaliteet:
0
Tugi:
0
Kontaktid
Telefon: +372 6 580 580
Esmaspäev - Reede: 08:00 - 18:00
Laupäev: Vaba päev
Pühapäev: Vaba päev

Kreditex Ühisraha arvustused

Täida avaldus