Ekspressraha

Mine saidile
Ekspressraha.ee on hinnatud  finantsteenuse pakkuja Eesti turul, hiilates oma eeskujuliku klienditeeninduse ja laenude operatiivsusega. Pakutakse kahte põhilist laenuteenust, milleks on kiirlaen ehk ekspresslaen ning tarbimislaen.  Lisaks laentutoodetega seonduva informatsiooni ja tingimuste lahtiseletamisele, on ekspressraha võtnud vaevaks kutsuda inimesi üles laenama vastutustundlikult. Hoiatustele mis saab laenukohustuste mittetäitmisel on pühendatud terve eraldiseisev lehekülg nende veebilehel.

Tingimused kiirlaenu saamiseks:

  1. Taotleja peab omama stabiilset sissetulekut, olema vähemalt 18 aastane Eesti kodanik ning omama isiklikku pangakontot mistahes Eesti pangas;
  2. Taotlejal ei tohi olla aktiivseid maksehäireid Krediidiinfos;
  3. Esimese laenu korral peab taotleja läbima isikutuvastuse laenuandja poolt sätestatud korras;
  4. Taotleja peab edastama enda kohta õiged ning asjakohased andmed;
  5. Taotleja peab olema valmis oma sissetulekut tõendama selleks ettenähtud dokumendi ehk pangakonto väljavõtte esitamisega.
Kõik ekspressraha poolt pakutavad laenud on tagatisevabad, kui kliendil on soov laenata suuremaid summasid tagatise vastu tuleb pöörduda klienditeeninduse poole, kus suunatakse sobilikke lahendusi pakkuva partner laenufirma juurde. Laenu taotlemiseks peab olema vähemalt 18 aastane. Taotledes kiirlaenu puudub vajadus põhjendada, mida laenatud rahasummaga teha plaanitakse. Väljastatav kiirlaenu summa jääb vahemikku 50€-900€, tagasimakse periood on vastavalt kliendi soovile 1-365 päeva ning intress olenevalt laenu suurusest ning tagasimakse tähtajast 0%-0.312% päevas. Tarbimislaen on hea ning soodne võimalus põhjendatud  tarbimisvajaduste rahuldamiseks. Laenu väljastatakse summas 900€-2000€ maksetähtajaga 180-720 päeva. Uutel klientidel on kohustuslik esimese laenu saamiseks läbida isikutuvastus. Selleks tuleb pöörduda ühte ettevõtte ekspress raha esindustest, mis asuvad nii Tallinnas kui Tartus või selleks määratud Eesti Posti esindusse. Peale eduka isikutuvastuse läbimist laekub laenatud summa ekspress kiirusel kliendi isiklikule arveldusarvele. Samaaegselt on võimalik tarbida vaid ühte laenu, mida on võimalik ka refinantseerida, mille läbi saab klient laenu endale soodsamaks muuta läbi maksegraafiku kohandamise.

Ekspressraha Internetis

Intress: 0% päevas
Kogus: 50 - 2 000
Periood: 1 - 720 päevani
Arvustus: 15 minutit
Saamismeetod:

Ekspressraha hinne

4.5
2
Lihtsustatud taotlemine:
4.5
Vaidluste tase:
4
Laenutingimuste läbipaistvus:
4.5
Pikendamise tingimused:
4.5
Teenuse kvaliteet:
4.5
Tugi:
5
Kontaktid
Telefon: 649 00 00
Esmaspäev - Reede: 8:00 - 20:00
Laupäev: 9:00 - 16:00
Pühapäev: Vaba päev

Ekspressraha arvustused

Täida avaldus