Creditstar

Mine saidile
Creditstar tegutseb eesti krediiditeenuste turul juba 10 aastat. Ettevõte eesmärgiks on finantsteenuseid paremaks, selgemaks, paindlikkumaks ja mugavamaks teha. Klientidele pakutakse just parimad teenused võttes arvesse iga kliendi ootusi ja vajadusi. Taotlused käsitletakse kiirelt ja efektiivselt. Firma finantsteenused on klientide võimalustele orienteeritud. Finantstehingud on kõrge tasemel turvatud. Pikaajalise partnerluse puhul tehakse klientidele eripakkumised. Creditstar põhimõte on teha pakutavaid teenuseid lihtsamaks ja kättesaadavamaks. Veebilehe online keskkond on klientidele sõbralik.

Tingimused laenu saamiseks: 

  1. Laenu saamiseks peab taotleja olema vähemalt 18-aastane ja olema valmis kinnitama et edastatud sissetuleku andmed ja isiklikkud andmed on korrektsed. 
  2. Taotleja peab olema eesti kodanik või alalise elamisloa omav isik.
  3. Esimese laenu taotlemisel peab taotleja oma isikut Creditstar kontoris või postkontoris tuvastama ja isikutuvastusankeedi allkirjastama. 
  4. Taotlejal peab olema isiklik email, pangaarve ja mobiiltelefoni number. 
  5. Taotlejal ei tohi olla maksehäireid.
Kliendil on võimalik laenata alates 50 kuni 2000 eurot ja valida sobivat laenuperioodi (5-12 kuud). Laenutaotluse võib esitada elektrooniliselt (veebilehe kaudu). Veebilehel olev taotlusvorm on mugav ja lihtne. Taotluse esitamisel peab taotleja korrektseid isikuandmeid esitada. Pärast taotluse kättesaamist teenindajad kontrollivad taotleja isiklikke andmeid ja andmete korrektsust. Esimese laenu taotlemisel peab klient olema valmis oma isikut tuvastama. Creditstar teenused on paindlikud, süsteem võimaldab kliendile oma laenu seisundit lihtsalt kontrollida. Ettevõte teeb oma laenusüsteemi efektiivsemaks. Klientidele pakutakse personaalse laenukonto avamise võimalus. Personaalne laenukonto on vajaduse korral kasutamiseks valmis virtuaalne krediitkaart. Konto avamine on tasuta. Klient saab oma kontot täiskoormusega või osakoormusega kasutada. Creditstaril on oma arvelduskontod kõikides eesti pankades ja taotletud summa laekub kliendi kontole tavaliselt 15 minuti jooksul. Creditstar võimaldab kliendile kogu laenusummat ennetähtaegselt tagasi maksta, nii üldine laenu tasu vähendakse. On võimalik ka olemasoleva laenu tähtaega pikendada 15 või 30 päeva võrra. 

Creditstar Internetis

Intress: 0% päevas
Kogus: 50 - 2 000
Periood: 5 - 365 päevani
Arvustus: 30 minutit

Creditstar hinne

4.8
2
Lihtsustatud taotlemine:
5
Vaidluste tase:
5
Laenutingimuste läbipaistvus:
5
Pikendamise tingimused:
4.5
Teenuse kvaliteet:
5
Tugi:
4.5
Kontaktid
Telefon: +372 644 0467
Esmaspäev - Reede: 9:00 - 21:00
Laupäev: 9:00 - 21:00
Pühapäev: 9:00 - 21:00

Creditstar arvustused

Täida avaldus