Credit Invest

Mine saidile
Laenu taotlemine ei saa olla enam lihtsam ning mugavam kui seda on koos CreditInvest laenuteenuse pakkujaga. Teadaolevalt ainsana pakub see firma uuele kliendile kohustuslikku isikutuvastust läbi kulleriteenuse, mis veel parem- see on kliendile täiesti tasuta. Peale selle saab inimene ise reguleerida oma makseperioodi pikkust, kui raha on vaja laenata 3 päevaks ei pea ootama 15 päeva, et seda tagasi maksta.Kuigi esmapilgul tundub CreditInvest tavapärane kiirlaenu firma, siis juba nende valitud nimi- lahti seletatuna  “credit“ ja “invest“  krediidi ehk vaba raha investeerimine annab aimu, et ettevõte tegeleb enama kui kiirlaenude pakkumisega- ja nii see tõesti ongi. Lisateenusena pakub see firma ettevõtetele ka ärilaenusid, millest taotlemise tingimustest saab lähemalt lugeda nende kodulehel.

Tingimused kiirlaenu saamiseks:

  1. Taotleja peab omama isklikku pangakontot mõnes Eesti pangas, kuhu tema laen positiivse otsuse korral väljastatakse.
  2. Esimese laenu korral peab taotleja läbima isikutuvastuse selleks laenuettevõtte poolt ettenähtud korras.
  3. Taotleja peab omama juurdepääsu internetile ning registreerima ennast laenuandja kodulehel kliendiks.
  4. Taotleja peab olema vähemalt 19 aastane Eesti kodanik või omama pikemaajalist elamisluba ning stabiilset sissetulekut, mida ta vajaduse korral tõestada saab.
  5. Taotleja peab omama e-maili aadressi ja mobiiltelefoni numbrit selleks, et laenuandja saaks temaga ühendust võtta.
CreditInvest pakub põhiteenusena vaid kiirlaenu, erinevus on vaid selles, kuidas seda taotleda. Alustamiseks on vajalik registreerida ennast veebilehel creditinvest.ee, kinnitada enda e-maili aadress, täita ära laenutaotlus ning jääda vastust ootama. Kui vastus laenutaotlusele on positiivne, tuleb lepingutingimustega nõustuda, läbida isikutuvastus kliendile sobival moel ning raha laekub pangakontole lähima 15 minuti jooksul. Kiirlaenu summad jäävad vahemikku 50€-1000€, laenuperioodiga 3-365 päeva. Laenusaaja peab olema siinkohal vähemalt 19 aastane ning omama stabiilset sissetulekut ning isiklikku pangaarvet. Uutele klientidele on esimene laen summas kuni 300€, laenuperioodiga kuni 30 päeva, 0% intressiga.  Laenusummad kantakse alati laenusaaja isiklikule pangakontole. Püsiklientidel on võimalik laenu taotleda ka SMS-i teel, saates selleks etteantud formaadiga sõnumi. Jälgida tuleb, et sõnumi sisu oleks korrektne ning kõik andmed õiges järjekorras. Vigaseid sõnumeid laenu väljastamisel ei arvestata.

Credit Invest Internetis

Intress: 0% päevas
Kogus: 50 - 1 000
Periood: 3 - 365 päevani
Arvustus: 10 minutit
Saamismeetod:

Credit Invest hinne

4.1
2
Lihtsustatud taotlemine:
4
Vaidluste tase:
4
Laenutingimuste läbipaistvus:
4.5
Pikendamise tingimused:
4
Teenuse kvaliteet:
4.5
Tugi:
3.5
Kontaktid
Telefon: 53011376
Esmaspäev - Reede: 9:00 - 18:00
Laupäev: Vaba päev
Pühapäev: Vaba päev

Credit Invest arvustused

Täida avaldus