Boonuslaen.ee või ka lihtsalt Boonuslaen on Ferratum Bank’i uudne laenutoode. Boonuslaen on väga sarnane tavalisele kiirlaenule, kuid tegemist on hoopis laenulimiidiga!
Boonuslaenu puhul määratakse sulle maksimaalne limiit, mida sa saad kasutada – täpselt nii nagu krediidikonto teenuste puhul on tavaks. See tähendab, et sa ei pea korraga kasutama kogu limiiti, vaid võid kasutada vaid ühe osa. Intressi pead sa tasuma üksnes selle summa pealt, mida kasutasid.

Boonuslaen on oma tingimustelt võrdlemisi sarnane tavalistele Ferratumi väikelaenudele. Siin on aga mõned olulisemad punktid, mida sa peaksid teadma:

  •     Boonuslaenu ei saa Ferratumi olemasolevad kliendid.
  •     Boonuslaenu saab võtta alates 19. eluaastast.
  •     Laenu saamiseks peab sul olema Eestis püsiv elukoht ning sul peab olema ka elukoha tõestus.
  •     Sul peab olema püsiv sissetulek ning Eesti pangakonto.
Boonuslaen on eriline ka seetõttu, et sellel ei ole konkreetset maksetähtaega. Nimelt, see on sinu valida, milliste osamaksetega raha tagasi maksad – oluline on see, et sa maksaksid iga kuu, vastavalt sulle saadetavale arvele.
Selle poolest on Boonuslaen väga sarnane krediitkaartidele ning muudab elu mugavaks, kuna sa ei pea muretsema laenu lõpptähtaegade pärast, vaid kontrollid täielikult ise oma kulutamist makse suuruse abil.
Boonuslaenu on kahtlemata hea variant neile, kes otsivad kiiret ja paindlikku lahendust ning hindavad usaldusväärset kvaliteetset teenindust. Kui sa ei ole veel Ferratumi klient, on Boonuslaen hea variant Ferratumi kvaliteedi proovimiseks!

Boonuslaen Internetis

Intress: 0% päevas
Kogus: 30 - 2 000
Periood: 30 - 365 päevani
Arvustus: 15 minutit

Boonuslaen hinne

0
0
Lihtsustatud taotlemine:
0
Vaidluste tase:
0
Laenutingimuste läbipaistvus:
0
Pikendamise tingimused:
0
Teenuse kvaliteet:
0
Tugi:
0
Kontaktid
Telefon: 6 652 420
Esmaspäev - Reede: 08:00 - 20:00
Laupäev: 10:00 - 18:00
Pühapäev: 10:00 - 18:00

Boonuslaen arvustused

Täida avaldus