BestCredit.ee

Mine saidile
Bestrcredit eeliseks on personaalne lähenemine laenajale,  laia sortimendi laenutoodete pakkumine ning suhteliselt soodsad intressimäärad. Kaubamärk kuulub SNEL Grupp OÜ-le ning on aastast 2014 Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige. Pakutavate laenutoodete hulka kuuluvad: väikelaen, käenduslaen, kinnisvara laen ning laen mootorsõiduki tagatisel. Ühena vähestest pakub bestcredit.ee oma klientidele väljatöötatud mobiilirakendust. Lisaks sellele on firmal partnerprogramm, mis seisneb võimaluses hakata krediidivahendajaks, lisainfot selle huvitava pakkumise kohta leiab bestcredit veebilehelt. 

Tingimused kiirlaenu saamiseks:

  1. Taotleja peab olema vähemalt 18 aastane Eesti Vabariigi alaline elanik;
  2. Taotlejal ei tohi olla kehtivaid maksehäireid avalikes registrites;
  3. Taotleja peab omama stabiilset sissetulekut ning seda vajadusel tõendama;
  4. Taotleja peab omama isiklikku  mobiiltelefoni numbrit, millele teda laenuotsusest sms-ga teavitatakse.
  5. Esmakordse laenutaotluse korral peab taotleja läbima isikutuvastuse selleks ettenähtud korras, kas ettevõtte kontoris või määratud Eesti Posti esinduses.
Bestcredit väikelaen on eriline oma klienditasemete poolest, tavapärasele uuele ning püsikliendile on lisandunud püsiklient pluss tase, mis annab kliendile veel enam soodustusi lepingutingimustelt ja personaalseid pakkumisi. Väikelaenu teisisõnu tuntud kui kiirlaenu antakse 100€-3000€, tagasimakse periood jääb vahemikku 30-1080 päeva, laenusummale rakendub intress 0%-0.164% päevas. Käenduslaenu väljastatakse summas 200€-5000€, laenuperioodi pikkus on kuni 5 aastat ning lepingutasu 1% laenatavast summast, kuid mitte vähem kui 40€. Sellise laenu saamise eelduseks on vähemalt kahe tingimustele vastava käendaja omasolu.  Kinnisvara laen ehk hüpoteeklaen on pikema tagasimakse perioodiga laen kinnisvara tagatisel, tagasimaksmine toimub kuni 10 aasta jooksul, intressid on võrreldes teiste laenutüüpidega madalamad ning algavad  1,25% kuus. Laenu saab võtta kuni 70% ulatuses kinnisvara väärtusest. Mootorsõiduki tagatisel võetav laen sõltub paljuski auto väärtusest ning näeb ette auto ümberkirjutamist laenufirma nimele, kuigi auto jääb omaniku kasutada. Bestcredit.ee kannab laenusummad üle vaid laenusaaja isiklikule arveldusarvele. Laenu saab taotleda registreerides ennast kliendiks veebilehel ja täites ära selleks ettenähtud avalduse. Püsiklient saab kasutada nii iseteenindust kui mobiilirakendust. 

BestCredit.ee Internetis

Intress: 0,16% päevas
Kogus: 100 - 3 000
Periood: 30 - 1 080 päevani
Arvustus: 10 minutit
Saamismeetod:

BestCredit.ee hinne

3.9
2
Lihtsustatud taotlemine:
3.5
Vaidluste tase:
4.5
Laenutingimuste läbipaistvus:
3.5
Pikendamise tingimused:
4
Teenuse kvaliteet:
3.5
Tugi:
4.5
Kontaktid
Telefon: 6 789 000
Esmaspäev - Reede: 8:00 - 21:00
Laupäev: 10:00 - 20:00
Pühapäev: 10:00 - 17:00

BestCredit.ee arvustused

Täida avaldus